HKQ0603U1N8B-TV
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
HKQ0603U1N8B-TV
Part Number : HKQ0603U1N8B-TV
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HKQ0603U1N8B-TV.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HKQ0603U1N8B-TV More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 330 µm
Min Width : 270 µm
Max Length : 630 µm
Current Rating : 640 mA
Self Resonant Frequency : 10 GHz
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 145 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Building automation Mobile phones
Max Width : 330 µm
Inductance : 1.8 nH
Min Length : 570 µm
DC Resistance (DCR) : 120 mΩ