HZC227M025F24VT-F
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
HZC227M025F24VT-F
Part Number : HZC227M025F24VT-F
Manufacturer : Cornell Dubilier Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HZC227M025F24VT-F.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HZC227M025F24VT-F More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Tolerance : 20 %
Case/Package : Radial
Ripple Current : 160 mA
Height - Seated (Max) : 10.4902 mm
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Aluminum - Polymer Capacitors
Qty : 1128 In Stock
Polarity : Polar
Capacitance : 220 µF
Life (Hours) : 4000 hours
Voltage Rating : 25 V
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 27 mΩ